YAKALANAN KARDEŞİ İÇİN NE DEDİ?
Haber
12 Temmuz 2021 - Pazartesi 13:19 Bu haber 2484 kez okundu
 
YAKALANAN KARDEŞİ İÇİN NE DEDİ?
CHP İstanbul İl Başkanı Ordulu Canan Kaftancıoğlu'nun kardeşi C.Ş., Fethiye’de gözaltına alındı. Kardeşinin gözaltına alınmasıyla ilgili Kaftancıoğlu, "Hukuk karşısında işlemiş olduğu bir suç varsa eğer mutlaka cezasını çekecektir, çekmelidir" dedi.
Siyaset Haberi
YAKALANAN KARDEŞİ İÇİN NE DEDİ?

Güveni kötüye kullanmak suçundan aranan CHP İstanbul İl Başkanı Ordulu Canan Kaftancıoğlu'nun kardeşi C.Ş., dün Muğla Fethiye’de gözaltına alındı.

 

Ordu Fatsa 1.Asliye Ceza Mahkemesince Hizmet Nedeniyle Güveni Kötüye Kullanmak suçundan hakkında arama kararı bulunan Ordu’da bir hastanede yönetici olduğu belirlenen C.Ş. (41) dün Fethiye’de yakalandı.

 

Gözaltına alınmasından sonra poliste verdiği ifadede İstanbul CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun kardeşi olduğunu söyleyen C.Ş., polisteki işlemlerinin ardından bugün sevk edildiği Fethiye Adliyesi'nde çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

 

Öte yandan kardeşinin yakalanması sonrasında Twitter’den açıklama yapan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, yaptığı paylaşımda şöyle dedi;

"Basında yer alan C.Ş haberleri hakkında (Ağabeyim Can Şahin'le karıştırılmaması ricasıyla) Kendisinin biyolojik olarak kardeşim olduğu doğrudur ancak annesinin babasının ve ailesinin yüzünü yere düşürdüğü andan itibaren ve iyi niyetle kendisine uzanan elleri de görmezden gelmesi üzerine kendisiyle çok çok uzun yıllardır hiçbir irtibatımız yoktur. Basında geçen olayla ilgili ise; ailesinin güvenini kötüye kullanmış birisi için, başkalarının güvenini kötüye kullanmamıştır diyememenin üzüntüsünü yaşıyorum. Hukuk karşısında işlemiş olduğu bir suç varsa eğer mutlaka cezasını çekecektir, çekmelidir"

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: YAKALANAN, KARDEŞİ, İÇİN, NE, DEDİ?,
Yorumlar
Haber Yazılımı