VEFAT EDEN MÜDÜR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Haber
19 Mayıs 2021 - Çarşamba 16:53 Bu haber 1424 kez okundu
 
VEFAT EDEN MÜDÜR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Ordu Üniversitesi Ünye Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Hasan Yıldız vefat etti. Müdür Yıldız, bugün düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Yaşam Haberi
VEFAT EDEN MÜDÜR SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Ordu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi öğretim üyesi ve Ünye Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Hasan Yıldız düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

 

Ünye Meslek Yüksekokulu önünde gerçekleştirilen cenaze törenine Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, akademik ve idari personel ile ailesi ve yakınları katıldı.

 

Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan törende gerçekleştirdiği konuşmasında “Doğmak, yaşamak ve ölmek Allah’ın mutlak bir gerçeğidir. Bizler inanan bir toplumuz, Allah’a ve ahirete inanmamaktayız. Kur’an-ı Kerim’de de ifade edildiği üzere her canlı bir gün ölümü tadacaktır, dünya fani ahiret bakidir. Dr. Öğr. Üyesi Hasan Yıldız hocamız deneyim ve tecrübesiyle, olgunluğuyla, bu ülkenin milli ve manevi değerlerine bağlılığıyla Üniversitemizin örnek bir şahsiyetiydi. Ne mutlu ki ardında kendini hayırla yad edecek pek çok öğrenci ve dost bıraktı. Kendisine Allah-u Teala’dan rahmet yakınlarına sabr-ı cemil diliyorum. Mekanı cennet olsun.” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: VEFAT, EDEN, MÜDÜR, SON, YOLCULUĞUNA, UĞURLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı