ULUBEY-SARPDERE-GÖLKÖY YOLU'NDA ÇALIŞMA BAŞLIYOR
Haber
07 Mayıs 2021 - Cuma 15:50 Bu haber 872 kez okundu
 
ULUBEY-SARPDERE-GÖLKÖY YOLU'NDA ÇALIŞMA BAŞLIYOR
Uzun zamandır beklenen Ulubey–Sarpdere–Gölköy Yolunda çalışmaların başladığını söyleyen AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, “Karayolları Bölge Müdürümüz, çalışmaların başlayacağını ve önceliğinin yolun genişletilmesi olduğunu dile getirdi.” dedi.
Ordu Gündemi Haberi
ULUBEY-SARPDERE-GÖLKÖY YOLU'NDA ÇALIŞMA BAŞLIYOR

Uzun zamandan beri yapılması istenen ve bunun için mücadele verilen Ulubey – Sarpdere – Gölköy Yolu için nihayet adım atıldı. AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Karayolları Genel Müdürü ile yaptığı görüşme neticesinde Ulubey – Sarpdere- Gölköy yolunun genişletilmesi ve asfaltlanması için gerekli talimatların verildiğini açıkladı.

 

Gündoğdu yaptığı açıklamada, “Ulubey – Sarpdere – Gölköy Yolu, Karayolları sınır ayrımında olan bir yol. Geçtiğimiz yıl bölgedeki muhtarlarımız ile yaptığımız toplantıda yolun genişletilmesi ve yeniden asfaltlanması ile ilgili değerlendirmeler yapmıştık. Toplantı sonrasında yaptığımız görüşmeler neticesinde bu yıl ilkbaharında çalışmalarının başlayacağını belirtmiştik. Karayolları Bölge Müdürümüz, bu hafta yolda gerçekleştirdiği incelemeler sonrasında, çalışmalarının başlayacağını ve önceliğinin yolun genişletilmesi olduğunu dile getirdi.” dedi.

 

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Sarpdere yolunun, kış aylarında üst bölgelerde sis olduğu dönemde yoğun olarak kullanıldığını ve Damarlı Beldesi’nin yolu olması nedeniyle çalışmaların hızlı bir şekilde yapılacağını dile getirdi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ULUBEY-SARPDERE-GÖLKÖY, YOLU'NDA, ÇALIŞMA, BAŞLIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı