TOMAKİN'DEN AKŞENER'E SERT SÖZLER
Haber
19 Mayıs 2021 - Çarşamba 16:40 Bu haber 1391 kez okundu
 
TOMAKİN'DEN AKŞENER'E SERT SÖZLER
İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkındaki sözlerine sert cevap veren AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ciğerini söküp getirseler yine kinleri dinmeyecek tipler.” dedi.
Siyaset Haberi
TOMAKİN'DEN AKŞENER'E SERT SÖZLER

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alan ve İsrail’in Başbakanı Netenyahu’ya benzetmesiyle sözleri hakkında açıklama yaptı.

 

Başkan Tomakin, “Masum siviller, çocuklar, bebekler ölmesin diye dünyayı ayağa kaldıran bir lideri bebek katiline benzetmek, muhalefetin yaşadığı akıl tutulmasını bir kez daha gözler önüne sermiştir. İP Genel Başkanı’nın yaptığı konuşma aslında katil İsrail Devletini ve onun eli kanlı terörist Başbakanının yaptığı katliamları ve bebek katilliğini aklamaya çalışarak hedef saptırmış. Dünya Mazlumların hamisi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı güya kendince küçük düşürmeye, Terör devletine ve destekçilerine ‘bak sizi, sizden fazla savunuyorum Pensilvanya’daki terörist başına da görevimi yapıyorum. mesajı vermeye çalışmaktadır. Boşuna uğraşmayın güneş balçıkla sıvanmaz.” dedi.

 

Erdoğan’ın ciğerini sökseler yine de kinlerinin dinmeyecek tipler olduklarını söyleyen Tomakin, “Türkiye’nin PKK ve diğer terör örgütleri ile mücadelesine bakın, bir tane sivil, bir tane çocuk ölümü var mı? Bulamazsınız. Yağdan kıl çekmiş gibi operasyonlar yapılıyor. Azılı terörist başları tek, tek inlerinde etkisiz hale getiriliyor. Acaba bu başarı mı onları öfkelerinden kudurtuyor? Olmayan bir şeyi varmış gibi göstermeye çalışmak ancak bizim ülkemizde ki muhalefet partilerinde olur. Hiçbir seçimi kazanamazlar, birisi 73 yaşında, 9 seçim kaybetmesine rağmen 11 yıldır rakipsiz. Hep o, Genel Başkan seçilir, sorarsan en demokrat yine onlar, diktatör başkası. Birisi terör örgütü ile kol kola ülkeni bölmeye parçalamaya çalışır. Diğerlerinin 2 bile oyları yoktur ama her gün Recep Tayyip Erdoğan kinlerinden, ülkesini kötülemekten başka bir şey yapmazlar. Ülkem için üzülüyorum. Anlayın artık, bu aziz millet size hep kırmızı kart gösteriyor. Onlardaki Ülkesine, milletine sevdalı 15 seçim milletin gönlünde taht kurmuş milletinin desteği ile girdiği her seçimi kazanmış ve 2023 seçimlerinin de tek rakipsiz adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan nefreti öyle bir hal almış ki öfkelerinden kuduruyorlar. Hepiniz bir yana Cumhur İttifakı AK Parti-MHP bir yana. Hodri meydan. Hind gibi onlara milletin adamı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ciğerini söküp getirseler yine de kinleri ve öfkeleri dinmeyecek. Hak olan yerde hakkı tutup kaldıran, mazlumlara sahip çıkan Hz. Hamza gibi yiğitler dünya durdukça hep var olacaktır. Öyleyse sizler kininizle kahrolun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: TOMAKİN'DEN, AKŞENER'E, SERT, SÖZLER,
Yorumlar
Haber Yazılımı