TOMAKİN'DEN ADIGÜZEL'E SERT CEVAP GELDİ
Haber
10 Haziran 2021 - Perşembe 16:24 Bu haber 1111 kez okundu
 
TOMAKİN'DEN ADIGÜZEL'E SERT CEVAP GELDİ
AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in açıklamalarına cevap verdi. Adıgüzel’in kendi içlerinde olanları görmediğini söyleyen Tomakin, “Mafya bozuntusuna inanacak kadar alçalan yalandan beslenen zavallılar.” dedi.
Siyaset Haberi
TOMAKİN'DEN ADIGÜZEL'E SERT CEVAP GELDİ

AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin, CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in AK Parti’ye yönelik açıklamalarına cevap verdi. Başkan Tomakin, CHP Milletvekili Mustafa Adıgüzel’in açıklamaları üzerine yaptığı açıklamada, “bu Milletvekili arkadaşımız hemen her gün her konuda Genel başkanı gibi tamamen yalandan beslenen varsayımlarla açıklamalarda bulunan bu zata cevap vermek muhatap olmak bile bizi incitir, ancak açıklamaları kamuoyuna mal olunca, zaruret hasıl oluyor” dedi.

 

Başkan Tomakin, AK Parti’de adayların nasıl belirlendiği bellidir. Kriterler bellidir. Ehliyet, liyakat gönüllere hitap eden adaylar tercih edilir ve halkımızın takdirine sunulur. 31 Mart’ta da görüldü ki, halkımız teveccühünü AK Parti’den yana kullandı. Bu zat zannediyor ki, kendi partilerindeki taht savaşları, kavgalar, AK Parti’de var. Heyhat, AK Parti dimdik ayaktadır. Liderinin etrafında kenetlenmiş, Genel Başkanından, Sandık Kurulundaki üyesine kadar birlik ve beraberlik içinde, sessiz devrimlerini yapmaya, destanlar yazmaya, milletine hizmetkar olmaya devem ediyor.” dedi.

 

CHP’deki taht savaşlarını, kavgaları, taciz ve tecavüzleri sağır sultanın bile duyduğunu belirten Başkan Tomakin, “CHP’deki taht savaşlarını, kavgaları, taciz ve tecavüzleri sağır sultan bile duydu da, sizden tek kelime bu pislikler ile ilgili bir şey duymadık. Sizler 9 seçim kaybetmiş, kaset oyunları ile Genel Başkan olmuş, ama, 11 yıldır Genel Başkanlık koltuğunu bırakmayan demokrasi diktatörünü görmezden geliyorsunuz. Belediyelerinizdeki beceriksizlikleriniz ve yolsuzluklarınız had safhada. Kendi eviniz pislikten geçilmiyor, ama yalandan kim ölmüş misali zavallı bize laf atmaya kalkıyorsunuz.” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Tomakin, “Demokrasiden dem vuran CHP ve aveneleri, seçimle iş başına gelemeyeceklerini anlayınca, milletten umudunu kesince, eski CHP alışkanlıkları hortladı. Milletin helal oyları ile iktidar olmuş Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız, Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ı ve AK Parti’yi yıkmak ve çamur atmak için olmadık dümenlere, olmadık fırıldaklara başvurdular. Önceden askere, Anayasa Mahkemesine, Cumhuriyet Başsavcılarına, Üniversitelere, STK’lara, gazetecilere, selam gönderip hükümeti yıkmak ve yıpratmak için açıklama yaptırırlardı. Bütün denemeleri olmadı. En son keyifle çay yudumlayarak izlediği 15 Temmuz Darbe denemeleri de olmadı. Karşılarında hep güçlü Lider Recep Tayyip Erdoğan’ı ve bu aziz milleti buldular. Her denemelerinde duvara tosladılar. Şimdi ise umudunu kaçak mafya bozuntusunun açıklamalarına ‘oradan bir şey çıkarabilir miyiz’e bağlamışlar. Oradan hiçbir şey çıkmaz, siz mafya bozuntusuna inanacak kadar alçalan, yalandan beslenen zavallılarsınız.” dedi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: TOMAKİN'DEN, ADIGÜZEL'E, SERT, CEVAP, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı