ŞANLITÜRK VE KAÇAK BİRLİKTE ZİYARET ETTİ
Haber
17 Temmuz 2021 - Cumartesi 13:55 Bu haber 1742 kez okundu
 
ŞANLITÜRK VE KAÇAK BİRLİKTE ZİYARET ETTİ
MHP İl Başkanı Naci Şanlıtürk, beraberinde Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak ile birlikte Fatsa’da ziyaretlerde bulundu. İlçede STK ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Şanlıtürk ve Kaçak, birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Siyaset Haberi
ŞANLITÜRK VE KAÇAK BİRLİKTE ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu İl Başkanı Naci Şanlıtürk, ziyaret ve temaslarını sürdürüyor. Önceki gün Altınordu İlçesi’nde Sanayi esnafını ziyaret eden Başkan Şanlıtürk, bu kez Fatsa’da ziyaretlerini sürdürdü.

 

Şanlıtürk beraberinde Fatsa İlçe Başkanı Murat Kaçak ve ilçe yöneticileriyle birlikte ilk olarak Fatsa Kaymakamı Ömer Lütfü Yaran’ı ziyaret etti. Kaymakam Yaran, MHP heyetine ziyaretleri için teşekkür etti.

 

Fatsa’da Ticaret Borsası, Şehit Aileleri Derneği’ni, Şoförler Odası ve basın kuruluşlarıyla birlikte esnaflarla da bir araya gelen Şanlıtürk ve Kaçak ziyaretlerini akşam saatine kadar sürdürdü.

 

İl Başkanı Naci Şanlıtürk, “Ordu’nun her köşesini geziyoruz. Esnaflarımızla bir araya geliyoruz. Bugünkü ziyaretimizi Fatsa’da gerçekleştirdik. Gösterdikleri ilgi ve alaka nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

 

Fatsa İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Şanlıtürk, “Fatsa ilçe Başkanlığımızı ziyaret ettik. İlçe Başkanımız Sn. Murat Kaçak Bey ve değerli yönetim kurulu üyeleri ile İlçe yönetim kurulu toplantısına katılıp, istişarelerde bulunduk. Alınan kararların ilçemize, ilimize ve Milliyetçi Ülkücü harekete hayırlara vesile olmasını diliyorum. Misafirperverlikleri ve hoş sohbetleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ŞANLITÜRK, VE, KAÇAK, BİRLİKTE, ZİYARET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı