ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE'NDEN ŞOK KAPATMA KARARI
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 14:39 Bu haber 5404 kez okundu
 
ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE'NDEN ŞOK KAPATMA KARARI
Ordu Gündemi Haberi
ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE'NDEN ŞOK KAPATMA KARARI

Son dakika. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde beklenmedik gelişme yaşandı. Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı’nı kapatma kararı aldığı iddia ediliyor.

 

Hilmi Güler’in Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte kurulan Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı’nın kapatılması için Büyükşehir Belediye Meclisi’nin karar alacağı konuşuluyor.

 

Kurulduğu günden bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi’nin önemli ve konuşulan projelerin altında imzası bulunan Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı’nı kurulduğu ilk günden itibaren Tayfun Özdemir yürütüyordu.

 

1974 yılında Ordu’da doğan Tayfun Özdemir, İlk, orta ve lise öğrenimini Ordu Merkez'de tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Mimarlık bölümünden 1996 yılında mezun olarak öğretim hayatını tamamladı.

 

2014 tarihinden itibaren Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yapım İşleri Şube Müdürlüğünde göreve başlayan Özdemir, 2015 yılından itibaren ise Ordu Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı Projeler Şube Müdürlüğü görevini yürüttükten sonra 2019 Yılından itibaren Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı görevinde bulunuyor.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ORDU, BÜYÜKŞEHİR, BELEDİYE'NDEN, ŞOK, KAPATMA, KARARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı