MESUDİYE ÜRÜNLERİNİ İSTANBUL'DA SATACAK
Haber
29 Mayıs 2021 - Cumartesi 20:43 Bu haber 1367 kez okundu
 
MESUDİYE ÜRÜNLERİNİ İSTANBUL'DA SATACAK
Mesudiye Belediyesi yöresel ürünleri satmak için İstanbul’da mağaza açtı. Açılışa katılan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler, “yöresel ürünlerimizin pazarlanmasında önemli bir yol katederek ülkemizin ve dünyanın birçok noktasına ulaştık.” dedi.
Ekonomi Haberi
MESUDİYE ÜRÜNLERİNİ İSTANBUL'DA SATACAK

Mesudiye’nin yöresel ürünleri Ordu Altınordu İlçesi ile Ankara’dan sonra İstanbul’da satışa sunuldu. Mesudiye Belediyesi tarafından Yöresel Ürünlerin yer aldığı MESBEL İstanbul Ümraniye’de açıldı.

 

Açılışa İstanbul Milletvekili İsmet Uçma, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, Başkan Yardımcısı Yavuz Selim Tuncer de katıldı. Açılışa İstanbul’daki Mesudiyelilerde ilgi gösterdi.

 

Mesudiye’yi İstanbul’a getirdiklerini belirten Mesudiye Belediye Başkanı İsa Gül, Mesudiye’de üretilen ürünlerin günlük olarak İstanbul’da satışa sunulacağını söyledi.

 

Yöresel ürünlerin satışı konusunda önemli yol katettiklerini söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, “Düşünen, Üreten, Yarışan Ordu’ ilkesiyle yola çıktığımızda Ordu'muzun doğal ve organik yöresel ürünlerinin üretimini arttırıp pazarlama altyapısını oluşturarak hem istihdam hem de ekonomik kazanç oluşturmayı hedeflemiştik. Aradan geçen zaman içerisinde yöresel ürünlerimizin üretiminde, satışında, markalaşmasında ve pazarlanmasında önemli bir yol katederek ülkemizin ve dünyanın birçok noktasına ulaştık.”

 

Herkesi yöresel ürünleri almaya davet eden Başkan Güler, “Büyükşehir Belediyesi olarak verdiğimiz destekle birlikte, Mesudiye Belediyemizin gayretli ve istekli çalışmalarının ardından İstanbul-Ümraniye’de açılan Ordu Mesudiye Yöresel Ürünler Mağazasında (MESBEL) Mesudiye'mizin doğal ve organik ürünleri tüketicilerle buluştu. Gayret gösteren, emek veren tüm çalışma arkadaşlarımı kutluyor, tüm dostlarımızı ve hemşehrilerimizi mağazaya davet ediyorum”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: MESUDİYE, ÜRÜNLERİNİ, İSTANBUL'DA, SATACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı