'GENÇ İŞ İNSANLARINI GÖRMEZDEN GELMEYİN'
Haber
19 Eylül 2022 - Pazartesi 23:31 Bu haber 2300 kez okundu
 
'GENÇ İŞ İNSANLARINI GÖRMEZDEN GELMEYİN'
Ekonomi Haberi
'GENÇ İŞ İNSANLARINI GÖRMEZDEN GELMEYİN'

Ordu Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Sadık Bora Çakmak yaklaşan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri ile ilgili konuştu. Çakmak, göreve gelecek olan yönetimi genç iş insanlarının Ordu ekonomisine daha fazla katkı sağlaması için çaba sarf etmeye davet etti.

 

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası 22 Ekim’de seçime gidecek seçimde önemli isimler Başkanlık için yarışacak. Seçim öncesinde Ordu Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Sadık Bora Çakmak göreve gelecek olan yönetime çağrıda bulundu. Ordu’daki genç iş insanlarının ekonomiye daha fazla katkı verebileceğini belirterek Odanın projeleri arasında genç iş insanlarına yönelik projelerin olması gerektiğini söyledi.

 

OGİD üyelerinin yapılan AR-Ge çalışmaları ve girişimlerle Ordu’da bu zamana kadar olmayan sektörleri getirdiğini hatırlatan Çakmak, “Genç İş İnsanları olarak ilimizin ekonomisine katkımızı her gün artırarak sürdürüyoruz. Bizler bunu yaparken bir ilin en köklü kuruluşlarından olan Ticaret ve Sanayi Odası’nın da genç iş insanlarına yönelik çalışmaları olması gerektiğini düşünüyoruz. Ekim ayında gerçekleştirilecek olan seçimlerin Ordu için hayırlı olmasını temenni ederken, göreve gelecek olan yönetimden beklentimizin genç İş insanlarının Ordu ekonomisine daha fazla katkı sağlayabilmesi için önlerinin açılacağı adımlar atması olduğunu hatırlatmak isterim, yönetimlerinizde gençlere değer verin, genç iş insanlarının bu kademelerde yer alması yönetimlere de güç verecektir” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'GENÇ, İŞ, İNSANLARINI, GÖRMEZDEN, GELMEYİN',
Yorumlar
Haber Yazılımı