EYÜP FATSA: AK PARTİ ESKİ AK PARTİ DEĞİL
Haber
23 Ekim 2021 - Cumartesi 17:15 Bu haber 1823 kez okundu
 
EYÜP FATSA: AK PARTİ ESKİ AK PARTİ DEĞİL
Ordu eski Milletvekili Eyüp Fatsa, başlangıçtaki AK Parti ile bugünkü AK Parti’nin aynı olmadığını, önceki Ak Parti’nin milletin içinde, bugünkü AK Parti'nin ise lojman ve makam arabalarında olduğunu söyledi.
Siyaset Haberi
EYÜP FATSA: AK PARTİ ESKİ AK PARTİ DEĞİL

Ünye'de faaliyette bulunan Oney Flaş FM’de Bir Konu Bir Konuk programında Hakan Korkmaz’ın konuğu olan AK Parti Ordu eski Milletvekili ve TBMM Grup Başkanvekili Eyüp Fatsa'nın açıklamaları çok konuşulacak...

 

Eyüp Fatsa konuşmasında; "Tayyip Bey, ‘Bir insan benim partimde milletvekili olacaksa ben ondan iki yerde hizmet almalıyım. Hem Meclis’te aktif olmalı, hem de tabanda milletin içinde aktif olmalı’ derdi. Şimdi bakalım, bu iddia kaldı mı? Kaldı deniyorsa problem yok demektir.”

 

Hiç bir zaman inanmadığı şeyi söylemediğini söyleyen Fatsa, “Hiç kimseye de hoşuna gidecek yalan söylemedim. Şimdi bakalım, Ak Parti’yi kuran kurucular kurulundan partide kaç kişi kalmış? Partide Cumhurbaşkanı, Başbakan, Bakanlık yapmış,  yani çok önemli görevlerde bulunmuş insanlar bugün aynı parti içerisinde birlikte yürümüyorsa veya ayrılmışsa bunu sorgulamak gerekmiyor mu? Ama bizde sorgulamalar hep tek taraflı oldu; hep gidenler sorgulandı. Neden gittiğini hiç sorgulamadık. Kimsenin trenden inmek gibi bir keyfiyet yok. Ancak bazen insanları trenden zorla atıyorlar, korsanlar var trende, ele geçirmişler. Onlar kim denirse; durumdan vazife çıkartarak kraldan fazla kralcılık yapanlar. Üstelik kendilerinin dışında insanların trene binmesine de müsaade etmiyorlar.” ifadelerini kullandı... (Fatsasözgazetesi)

Kaynak: Editör:
Etiketler: EYÜP, FATSA:, AK, PARTİ, ESKİ, AK, PARTİ, DEĞİL,
Yorumlar
Haber Yazılımı