COVİD-19'DAN ÖLMEDEN AZ ÖNCE PAYLAŞTI!
Haber
15 Kasım 2021 - Pazartesi 16:42 Bu haber 4053 kez okundu
 
COVİD-19'DAN ÖLMEDEN AZ ÖNCE PAYLAŞTI!
Yakalandığı Covid-19’a yenik düşerek hayatını kaybeden Kabadüzlü Muhsin Tarakçı, ölmeden çok kısa bir süre önce sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Dostlar şayet yolcu olursam tüm haklarınızı helal edin. Acı ve öksürük beni yoruyor.” dedi.
Sağlık Haberi
COVİD-19'DAN ÖLMEDEN AZ ÖNCE PAYLAŞTI!

Covid-19 canlar almaya devam ediyor. Ordu’da son kurban ise Kabadüz ilçesine bağlı Derinçay Mahallesi nüfusuna kayıtlı Muhsin Tarakçı oldu. Covid-19’a yakalanan Tarakçı, tedavi gördüğü Ordu Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

 

Vefatından çok kısa bir süre önce sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan merhum Tarakçı, helallik isterken, yaşadığı süreçten duyduğu korkuyu ve endişeyi anlattı. Talihsiz adam adeta veda niteliği taşıyan mesajında şöyle dedi;

 

Ne bileyim hemşeriler ‘iyisin’ diyor ama ben kendimi beğenmiyorum. Bugün geçer, yarın geçer, ama sonuç ne olur bilemem. Öksürük devam ediyor. Kaburgalarım yanıyor. Öksürük kırmızı korkuyorum. Dostlar şayet yolcu olursam tüm haklarınızı helal edin. Ben tüm haklarımı helal ettim. Acı ve öksürük beni yoruyor. Saygılar Ordu Hastanesinden sevgilerimle”

 

13 Kasım Cumartesi günü hayatını kaybeden Muhsin Tarakçı, 14 Kasım Pazar günü, Ordu’nun Kabadüz ilçesine bağlı Derinçay Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: COVİD-19'DAN, ÖLMEDEN, AZ, ÖNCE, PAYLAŞTI!,
Yorumlar
Haber Yazılımı