BAŞKAN ŞAHİN: BİZLERİ GURURLANDIRDILAR
Haber
06 Temmuz 2021 - Salı 16:30 Bu haber 1272 kez okundu
 
BAŞKAN ŞAHİN: BİZLERİ GURURLANDIRDILAR
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Şahin, 2020 yılı Türkiye’nin ikinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu listesine giren üye firmalara teşekkür etti. Başkan Şahin, “ilimizden 3’ü odamız üyesi toplamda 6 firma yer alması bizleri yeniden gururlandırdı.” dedi.
Ekonomi Haberi
BAŞKAN ŞAHİN: BİZLERİ GURURLANDIRDILAR

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) her yıl yayınladığı ikinci 500 sanayi kuruluşu listesinde 2020 yılında Ordu’dan 6 firma yer aldı. Liste Ordu Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Gürsoy Tarımsal Ürünler Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Altaş Yağ Su ve Tarım Ürünleri Gıda İnşaat Otomotiv Nakliyat San. ve Tic. A.Ş., ve Çamsan Ordu Ağaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ile  Ünye’den Burak Tarım Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., Uslu Tarım Ürünleri ve İnşaat Malzemeleri San. ve Tic. Ltd. Şti., 225. sırada, Dost Fındık Gıda Kuyumculuk İnşaat Taahhüt Nakliyat Turizm Mühendislik İç ve Dış Tic. Ltd. Şti., yer aldı,

 

İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) her yıl yayınladığı ikinci 500 sanayi kuruluşu listesinde 2020 yılında Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) üyesi 3 firmanın yer alması gururla karşılandı.

 

Konuya ilişkin yazılı bir açıklama yapan Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkanı Servet Şahin, listeye giren Gürsoy Tarımsal Ürünler Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, Altaş Yağ Su ve Tarım Ürünleri Gıda İnşaat Otomotiv Nakliyat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi ve Çamsan Ordu Ağaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmalarını kutladı.

 

Pandemi sürecinde İSO tarafından açıklanan ilk 500 ve ikinci 500 sanayi kuruluşları arasında ilk 500’de 3 firmamızın ve ikinci 500’de ise 3 firmamızın yer almasının Ordu sanayisinin önemini bir kez daha gözler önüne serdiğini vurgulayan Şahin açıklamasında; “İSO tarafından açıklanan ilk 500 sanayi kuruluşu arasında Odamız üyesi 3 firmamız yer almış ve bizleri gururlandırmıştı. Şimdi ise yaşanan ekonomik dalgalanmalara rağmen İSO tarafından açıklanan ikinci 500 sanayi kuruluşu listesinde ilimizden 3’ü odamız üyesi toplamda 6 firma yer alması bizleri yeniden gururlandırdı. İlimizin tanınması, ekonomik anlamda güçlenmesi, istihdama katkı sağlanması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi adına bu sanayi kuruluşlarımızın listeye girmesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Temennimiz odur ki, ülkemizde ve tüm dünyada salgını devam eden koronavirüsün bir an önce bitmesi ve yaşadığımız normalleşme dönemini en iyi şekilde atlatarak önümüzdeki yıllarda daha fazla firmamızın listede yer bulmasıdır. OTSO olarak sanayi kuruluşlarımızın her zaman yanında olduk, bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile şahsım, Yönetim Kurulum ve çalışma arkadaşlarım adına, İSO tarafından açıklanan ilk 500 ve ikinci 500 sanayi kuruluşları listesine adını yazdıran üye firmalarımızı ve ilimiz ekonomisine ve ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan sanayi kuruluşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” İfadelerine yer verdi.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ŞAHİN:, BİZLERİ, GURURLANDIRDILAR,
Yorumlar
Haber Yazılımı