BAŞKAN GÜLER SÖRFÇÜLERİ AĞIRLADI
Haber
25 Mayıs 2021 - Salı 15:06 Bu haber 1051 kez okundu
 
BAŞKAN GÜLER SÖRFÇÜLERİ AĞIRLADI
Ordu’da dalga sörfü araştırmaları yapmak ve Büyükşehir Belediyesi’nin bu alandaki çalışmalarına destek vermek amacıyla Ordu’ya gelen sörf araştırmacıları Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i ziyaret etti.
Spor Haberi
BAŞKAN GÜLER SÖRFÇÜLERİ AĞIRLADI

Ordu’da su sporlarının geliştirilmesi ve denizin daha fazla kullanılması amacıyla gerçekleştirilen çalışmalara büyük önem veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Ordu’yu sörf sporunda da iddialı konuma getirmek için çalışmalar yürütüyor.

 

Bu kapsamda Başkan Güler’in davetlisi olarak Ordu’ya gelen ve sörf sporuna katkı sunmak amacıyla araştırmalarda bulunan Sörf Eğitmeni Deniz Toprak, Sörf Gezgini Kepa Acero ve Karadeniz’de sörf araştırmaları yapan Film Yapımcısı Clint Davis, Başkan Güler’i makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yapılan araştırmaların ve araştırmalar ışığında hayata geçirecekleri projelerin Ordu’nun sörf sporunda adından söz ettiren bir olacağını söyledi. Başkan Güler, öte yandan araştırmaları ile sörf sporunun Ordu’da canlanmasına katkı sunan Sörf Eğitmeni Deniz Toprak, Sörf Gezgini Kepa Acero ve Film Yapımcısı Clint Davis’e teşekkür etti.

 

SÖRFÇÜLERDEN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Ordu’da keyifli ve verimli bir araştırma süreci geçirdiklerini ifade eden sörf araştırmacıları Toprak, Acero ve Davis, misafirperverlikleri dolayısıyla Başkan Güler’e teşekkürlerini ileterek Ordu’nun bu alanda başarılı olacaklarına inandıklarını belirttiler.

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: BAŞKAN, GÜLER, SÖRFÇÜLERİ, AĞIRLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı