ADIGÜZEL İŞÇİLERLE GÖKYÜZÜNE BALON GÖNDERDİ
Haber
01 Mayıs 2021 - Cumartesi 10:23 Bu haber 2004 kez okundu
 
ADIGÜZEL İŞÇİLERLE GÖKYÜZÜNE BALON GÖNDERDİ
Fatsa’da işçilerle gökyüzüne balon uçuran CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel “Hayat sürsün diye alın teri dökmeye devam eden tüm emekçileri selamlıyoruz. En yüce değer olan emeği selamlıyoruz. Gökyüzüne mesajımızı bırakıyoruz. 1 Mayıs kutlu olsun.” dedi.
Siyaset Haberi
ADIGÜZEL İŞÇİLERLE GÖKYÜZÜNE BALON GÖNDERDİ

CHP Ordu Milletvekili Dr. Mustafa Adıgüzel 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Fatsa’da bir fabrikada işçilerle birlikte gökyüzüne balonlarla “1 Mayıs” ve “Umut Biziz” yazılarını bıraktı.

 

İşçilerin çiçeklerle karşıladıktan sonra bir konuşma yapan Adıgüzel, “1 Mayıs işçi bayramında, böyle bir Pandemide herkes evinde iken işçiler aş üretmeye, hizmet üretmeye devam ediyorlar. Bayram gününde dahi çalışıyorlar. Şu anda Fatsa DKC Grup fabrikasındayız. Burada işçi bayramını onlarla beraber kutlamak için buradayız. Bu yıl Pandemi nedeniyle meydanlara çıkamadık. Ama Türkiye’deki ve dünyadaki tüm emekçiler için gökyüzüne bırakacağımız yazılarımızla bir mesaj göndereceğiz.”

 

Adıgüzel, “Bize işyerini açarak bu olanağı sunan Turgay Kaynar’a da teşekkür ediyoruz. Burada işçi işveren dayanışması görüyoruz. Her yerde bunu arzuluyoruz. Tüm emekçileri, alın teri ile çalışan herkesi selamlıyoruz. Pandemide, çalışan kesimin 60’ı tam mesai çalışmaya, 20’si de seyrek çalışmaya devam ediyor. Yani çalışan kesimin sadece 20’si evlerinde. Hayat sürsün diye alın teri dökmeye devam eden tüm emekçileri selamlıyoruz. En yüce değer olan emeği selamlıyoruz. Gökyüzüne mesajımızı bırakıyoruz. 1 Mayıs kutlu olsun.”

Kaynak: (Orducu) - Orducu Editör:
Etiketler: ADIGÜZEL, İŞÇİLERLE, GÖKYÜZÜNE, BALON, GÖNDERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı