Ordu Haber, Orduhaber, Ordu Haberleri, Haber Ordu, Ordu ve İlçe Haberleri, Ünye Haber, Fatsa Haber, Orduspor Haberleri, Fındık Fiyatı, Fındık Haberleri, Son Dakika Ordu Haberleri, www.orducu.com
Astroloji

 

 

 
Akrep (24.09.2021)
Ailenizde dengeyi sağlama görevi size düşüyor. Anne ve baba tarafında yaşanan krizleri çözüme kavuşturacaksınız. Olaylara dışarıdan bakan göz olmanız, onların da birçok detayı anlamasını sağlayacaktır.
 
Aslan (24.09.2021)
Yeni bir tanışma sizi yeni bir yolculuğa çıkarıyor. Olgunluğundan ve doğallığından etkilendiğiniz kişi ile kısa sürede yakınlık kuracaksınız. Aklınıza ve kalbinize aynı anda uyum sağladığını hissetmek, bu ilişkiye fırsat vermenizi sağlıyor.
 
Balık (24.09.2021)
Geçmişin baskısını hala üzerinizde hissediyorsunuz. Zamanın ilerlemiş olması bilinçaltınızın değişmesine yeterli gelmiyor. Kendinizi yeniye ve değişime odaklarsanız, geçmişin etkisinden daha baskın gelecek bir durum oluşturabilirsiniz.
 
Başak (24.09.2021)
Çalışma ortamınızda zihninizi zorlayan olaylar gerçekleşebilir. Düşüncelerinizde baskı oluşturmadan sorumluluklarınızı gözden geçirmelisiniz. Kendinize ve bulunduğunuz çevreye karşı önyargılı olmaktan kaçının, bu işinizi kolaylaşacaktır.
 
Boğa (24.09.2021)
Toplum önünde olgun davranışlarınız olacaktır. Gereksiz tavırlar ve ağır kanlılık insanların sizi anlamasını zorlaştırıyor. Size karşı olan saygı ve tahammülün sınırını aşmak, ilişkilerinizi teste tabi tutabilir.
 
İkizler (24.09.2021)
Hayattan tat alamıyorsunuz. Yaşama sevincinizi yitirdiğinizi düşündüren nedenler, sizi bir çıkmaza sürükleyebilir. Eğer gerçekten bir çıkmazdaysanız, geri adım atmak sizin kurtuluşunuz olabilir.
 
Koç (24.09.2021)
Sosyal ortamlardan uzak kalmak isteyebilirsiniz. İçsel sıkışma yaşamanız sizi yalnızlığa itiyor. Heyecanınıza engel olan meseleleri çözüme kavuşturmak için bugünün sakinliğinden faydalanabilirsiniz.
 
Kova (24.09.2021)
Hayatınızdaki kadınlarla küçük çaplı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Hobi alanlarınızın farklı olması ve tercihlerinize saygı duymamaları sorunu büyütebilir. Ortak bir yol bulma konusunda hemfikir olmaya çalışın, şayet başarılı olamıyorsanız bugünü ayrı geçirerek kendinizi düşünmeye sevk edin.
 
Oğlak (24.09.2021)
Duygusal özgürlük arayışınız olacaktır. Sevginizi istediğiniz şekilde yansıtmak istiyorsunuz. Bir müdahale ya da gölge altında yaşamak istemeyişinizi, siz başkasına bir gölge olmadan anlatmalı ve hayata geçirmelisiniz.
 
Terazi (24.09.2021)
Sevginizi yansıtmakta zorlanıyorsunuz. Utangaç tavırlarınız kabul görse de partnerinizin de sevgiye ihtiyacı olduğunu unutmamalısınız. Duygularınızı sözle ifade edemiyorsanız, hoş bir sürpriz hazırlamayı deneyebilirsiniz.
 
Yay (24.09.2021)
Çok hızlı fikir değiştiriyorsunuz. Çevreniz sizi takip etmekte zorlanırken, siz bunun farkında olamayabilirsiniz. Kararsız ve istikrarsız bir hal, konumuzu ve işlerinizi tehlikeye atabilir. Bugün, bu konuda düşünün ve eksilerinizi artıya çevirmeye çalışın.
 
Yengeç (24.09.2021)
Duygularınızda değişiklik hissediyorsunuz. Baskıladığınız hisleriniz dışarı çıkabilir. Bugüne kadar o hisleri neden baskıladığınızı düşünerek, kendinizi ifade ederken kelimelerinize ve mimiklerinize özen göstermelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı